[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

بازی پوکمون گو Pokemon Go از آیتونز

 

بازی پوکمون گو

قابل توجه کاربران محترم : این بازی فقط برای سیستم عامل های iOS اپل آیفون ، آیپد پشتیبانی می شود ( گروه یورکاردز خرید گیفت کارت ).

معرفی و توضیحات درباره بازی پوکمون گو :

 

با مربیانی که در سرتاسر دنیا در حال کشف پوکمون گو و درعین واحد در حال انجام کارهای روزمره خود هستند ، ملحق شوید.

اخرین نسخه پوکمون گو ، بازی جهانی که ۶۵۰  میلیون بار دانلود شده است  و به عنوان “بهترین بازی موبایل ”   به انتخاب جایزه بهترین طراحان گیم و ” بهترین اپ سال ” به انتخاب تک کرانچ،  که بیش از ۸۰ ویژگی دوست داشتنی پوک مون را در میان ویژگی های دیگر جدید ان معرفی کرد.

ونوساور (Venusaur) ، کاریزارد (Charizard) ،بلستویز (Blastoise) ، پیکاچو (Pikachu) و بسیاری از پوک مون های دیگر کشف شده اند.

حال نوبت شماست که همه پوک مون هایی را که در اطراف شما هستند ، کشف و دستگیر  کنید. خب ، کفشهایتان را بپوشید، بیرون بروید و دنیا را کاووش کنید.

شما به یکی از سه تیم ملحق شده و برای پرستیژ و مالکیت باشگاهتان با داشتن پوکم مون در طرف خود ،  پیکار و مبارزه کنید.

پوک مون ها در همین حوالی هستند، و شما با قدم زدن در محوطه اطراف خود، به محض دیدن انها، گوشیتان به ویبره در خواهد امد و انها را پیدا می کنید هدف بگیرید و توپ پوک را پرتاب کنید…گوش به زنگ باشید که ممکن است فرار کند. (گروه یورکاردز خرید گیفت کارت ).

جاهای مختلف را برای پوک مون ها بگردید !!!

بعضی از انها در محیط بومی خود ظاهر می شوند  جاهایی را که اب دارد بگردید نوعی از پوک مون ها در کنار دریاچه و دریا ظاهر می شوند. ایستگاه های پوک مون ها را ملاقات کنید ، جاهایی مانند موزه ، بازارها و اثار تاریخی را برای جمع اوری توپ پوک و ایتم های مفید دیگر بگردید.
گرفتن، جوجه بیرون امدن ، تکامل یافتن، و کارهای دیگر همانطور که سطح بازی خود را بالا می برید، قادر خواهید بود پوکه دکس خود ر با گرفتن پوک مون های قدرتمند کامل کنید.

شما می توانید به با جوجه کردن تخم های پوک مون خود براساس مسافتی که پیاده روی می کنید، به کلکسیون خود بیافزایید. پوک مون خود را با گرفتن نوع یکسانی از انان تکامل دهید. دوست پوک مونی را برای پیاده روی انتخاب کرده و ابنبات بدست بیاورید که سبب قویتر شدن پوک مون تان خواهد شد.
پیکارهای باشگاهی را شروع کرده و از باشگاه خود دفاع کنید.

همانطور که چارماندر شما به چارملون و سپس به چاریزارد تکامل می یابد شما می توانید با هم مبارزه کرده و باشگاهی را شکست دهید و پوک مون خود را برای دفاع از ان علیه هر متجاوزی مامور کنید.

تصاویری از بازی پوکمون گو در آیفون :

 

بازی پوکمون برای آیفونبازی پوکمون در آیفون

زمان برای حرکت است و ماجراهای واقعی زندگیتان منتظرند!
برای مشاهده بقیه بازی های مربوط به سیستم عامل iOS اپل آیفون به دسته اپ استور مراجعه کنید.

لینک دانلود بازی پوکمون گو از آیتونز : Pokemon Go

 

با تشکر گروه یورکاردز خرید گیفت کارت

اگه مطالب ما رو مفید می بینید همین الان از باکس زیر یه 1+ به ما بدید و ما رو حمایت کنید تا ازین پس مطالب پربارتر و به روز تر برای شما عزیزان قرار دهیم