[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

دانلود سوپر ماریو

دانلود سوپر ماریو

دانلود رایگان بازی سوپر ماریو ویژه گوشی اپل

 

نوع جدیدی از گیم ماریو که می توانید با یک دست ان را بازی کنید

با ضربه زدن می توانید ماریو را مدام به سمت جلو کنترل کنید. ضربات خود را نگه دارید تا پرش های فوق العاده اش، چرخش هایش در هوا، وپریدنش از روی دیوار برای جمع کردن سکه و به هدف رسیدنش را ببینید!

سوپر ماریو ران را می توانید بعد از خرید  ان ، یه صورت رایگان دانلود کنید، شما قادر به بازی همه مدهای ان خواهید بود بدون اینکه پول اضافی بدهید. شما می توانید قبل از خرید هر سه مد را امتحان کنید: تور دنیا، صف ارایی وزغ ها و سازنده پادشاهی .

بازی سوپر ماریو یا مرد قارچی

تور دنیا

بدوید و بپرید تا شاهزاده پیچ را از چنگال های بووزرس نجات دهید! با استفاده از هواپیما، حفره های زیر زمینی ، خانه اشباح ، سفینه های فضایی و قلعه ها …مسافرت کنید.

برای رسیدن به قلعه بوزرس ، ۲۴ دوره واقع شده در ۶ دنیا را پاک سازی کنید. راههای بسیاری برای لذت بردن از دوره ها وجود دارند، مانند جمع اوری سه نوع رنگ مختلف سکه یا با مسابقه دادن با دوستتان برای کسب امتیاز بیشتر . شما می توانید دوره های ۱-۱ تا ۱-۴  به صورت رایگان امتحان کنید.

دانلود سوپر mario مرد قارچی برای اپل ایفون
رالی  وزغ ها

حرکات قشنگ ماریو را به نمایش بگذارید، با دوستتان رقابت کنید و از سرتاسر دنیا مردم را به مبارزه دعوت کنید.
مد چالش ، جایی که رقابت در هر زمانی که بازی می کنید فرق دارد. با حرکات باریکنان دیگر برای کسب بیشترین امتیار رقابت کنید همزمان که در حال جمع اوری سکه هستید و مورد تشویق جمعیت وزغ ها قرار می گیرید. پیمانه را با حرکات زیبا برای وارد شدن به مد هجوم سکه پر کنید تا سکه های بیشتری دریافت کنید. اگر مسابقه را پیروز شوید وزغ های خوشحال به سرزمین پادشاهی شما می ایند و پادشاهی شما بزرگ خواهد شد.

سازنده پادشاهی

سکه و وزغ جمع اوری کنید تا پادشاهی خود را بسازید.

ساختمانها و دکوراسیون های مختلف را ترکیب کنید تا پادشاهی منحصر به فرد خود را بسازید. بیش از ۱۰۰ نوع ایتم مختلف برای مد سازنده پادشاهی وجود دارند. اگر وزغ های بیشتری در رالی وزغ ها بگیرید ، شما ساختمانها و دکوراسیون های موجود افزایش می یابند. با کمک وزغ های دوست داشتنی می توانید به تدریج پادشاهی خود را بسازید.

بعد از خرید همه دنیاها  به چه چیزی قادر خواهید بود

همه کرس ها در تور دنیا قابل بازی کردن هستند.

شما می توانید همه ۲۴ کرس را در ۶ دنیا بازی کنید. چرا که نه چالش های بزرگتر موجود در همه کرس ها را امتحان نکنیم ؟

کاراکترهای قابل بازی بیشتر

اگر کرس ۴-۶ را برای نجات پیچ کامل کنید، و برای لویگی، یوشی و تودتی در سازنده پادشاهی ، خانه ای بسازید، شما می توانید از انها برای ملحق شدن به ماجراجوی هایتان به عنوان کاراکترهای قابل بازی استفاده کنید. انها متفاوت از ماریو بازی می کنند ، خب چرا از ویژگی های ویژه انان در تور دنیا و رالی وزغ استفاده نکنیم؟

کرس های بیشتر در رالی وزغ ها

کرس های موجود در رالی زوغ ها به هفت نوع کرس مختلف افزایش می یابند، سرگرمی را بیشتر میکنند! در ادیشن های جدید،وزغ های ارغوانی و زرد ممکن است برای تشویق شما بیایند.

ساختمان و دکوراسیون های بیشتر در سازنده پادشاهی

نوع ساختمانهای موجود افزایش می یابد، بنابراین شما می توانید پادشاهی خود را با سلیقه بهتری بسازید. شما همچنین می توانید پل های رنگین کمانی برای گسترش پادشاهی خود قرار دهید.
وصل شدن به اینترنت برای بازی نیاز است.هزینه داده ها ممکن است در خواست شود.
دانلود بازی سوپر ماریو Super Mario از آیتونز

جهت دیدن بقیه بازی های پربازدید و پر طرفدار به دسته اپ استور مراجعه فرمایید.

چنانچه خدمات وبسایت یورکاردز دات نت مورد پسند شما قرار گرفت، با وارد شدن در اکانت جیمیل خود در گوگل پلاس به ما رای دهید. و همچنین مارا در گوگل پلاس ،  توییتر ، فیس بوک ، تلگرام ، اینستاگرام  دنبال کنید. با تشکر گروه یورکاردز (خرید گیفت کارت )

اگه مطالب ما رو مفید می بینید همین الان از باکس زیر یه 1+ به ما بدید و ما رو حمایت کنید تا ازین پس مطالب پربارتر و به روز تر برای شما عزیزان قرار دهیم