[تعداد: 13    میانگین: 4.8/5]

خرید از آمازون

در ابتدا مختصری به سایت آمازون می پردازیم سپس نحوه ساخت آکانت و در آخر ردیم گیفت کارت آمازون و خرید از آمازون رو به شما آموزش میدهیم.

آمازون چیست ؟

لوگوی آمازون ، خرید از آمازون ، خرید کتاب از آمازون ، گیفت کارت آمازون

آمازون هم اکنون یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی جهان است که  در سال ۱۹۹۴ که ۱۳۷۲ شمسی می شود تاسیس شد که بیس کار آمازون با فروش کتاب آغاز شد که در حال حاضر انواع اقسام کالا ها اعم از نو و دسته دوم را ارائه می دهد. نام این وبسایت برگرفته از رودخانه ای در آمریکای جنوبی به اسم آمازون ، که بزرگترین رودخانه جهان میباشد که جف بزوس( jeff bezos) معتقد بود که روزی سایتش بزرگترین سایت فروش کتاب در جهان خواهد شد. و این اتفاق افتاد و نه تنها در زمینه کتاب بلکه آمازون یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی جهان شد. که امروزه میلیون ها کاربرخرید از آمازون را دارند.

جف بزوس مدیر آمازون ، انبار آمازون ،انبار سایت آمازون در اسپانیا

نحوه ساخت اکانت(حساب کاربری) در آمازون

در ابتدا شما میبایست در وبسایت آمازون ثبت نام کنید. که به آدرس www.amazon.com  مراجعه کنید.

 

ثبت نام در سایت آمازون

 

 

در بالای سایت گوشه سمت راست نوشته شده   new customer? start here که شما با کلیک بر روی متن انگلیسی قرمز رنگی که بنده برایتان گذاشتم شما مستقیما به صفحه ثبت نام هدایت می شوید. در این بخش که همانند بقیه ثبت نام ها نیاز به نام، ایمیل، پسورد،تایید پسوردتان و در آخر تایید مشخصاتتان نیاز دارید.

ثبت نام در آمازون

نحوه شارژ کردن اکانت آمازون با گیفت کارت (نحوه ردیم کردن)

بعد از ثبت نام وارد اکانتتان شوید و بخش Your account را انتخاب کنید.

اکانت آمازون

سپس بروی redeem a gift card کلیک کنید.

سپس کد را در کادر شماره ۱ وارد کنید(در بخش شماره ۲ شارژ فعلی اکانت شما را نشان میدهد)

 

ردیم کردن گیفت کارت آمازون ، شارژ حساب امازون

بالانس حساب آمازون ، وارد کردن کد گیفت کارت در آمازون

آموزش خرید کتاب از سایت آمازون

 

نکته: دوستان عزیز یک نکته مهم همین اول کار بهتون گوشزد کنم اونم اینکه تمامی کتاب های سایت آمازون ای بوک (E-book) یاهمان کتاب الکترونیکی نیستند و بخشی از آنها به صورت فیزیکی برای خریدار ارسال میشود که ایران شامل این بخش نمی شود و در هنگامی که شما دارید پروسه خرید را کامل میکنید برای آی پی شما(ایران) پیغام زیر را می فرستد.

Unable to process this order”

Due to export controls and economic sanctions laws and regulations, we are unable to process transactions from your current location

 جهت دیدن لیست کتاب های موجود در آمازون به بخش departments سپس Kindle e-readers & booksمیتونید مراجعه کنید لیست کتب فیزیکی و صوتی در بخش departments / books&audible موجود می باشد.

باتشکر گروه یورکاردز ارائه دهنده انواع گیفت کارت اپل گیفت کارت پلی استیشن گیفت کارت گوگل پلی و…….

اگه مطالب ما رو مفید می بینید همین الان از باکس زیر یه 1+ به ما بدید و ما رو حمایت کنید تا ازین پس مطالب پربارتر و به روز تر برای شما عزیزان قرار دهیم